kontakt realizacje oferta o firmie
strony www
skrypty php
pozycjonowanie

Oferta firmy


Budowa stron www:
Dłogoletnie doświadczenie przy realizacji małych i dużych projektów internetowych pozwoliło mi otworzyć firmę zbudowanych na solidnych podstawach. Budowa wielu stron internetowych i aplikacji online takich jak rozbudowane systemy CRM zmuszało do rozwiązywania wielu problemów i szukania efektywnych rozwiązań. Znajomość technologii wykorzystywanych przy budowie stron internetowych i zaawansowanych aplikacji weboowych pozwala mi podejmować kolejne, duże wyzwania.
Skrypty PHP - aplikacje internetowe i intranetowe:
Dzięki połączeniu technologi, znajomości pozycjonowania (SEO) tworzone przez moją firmę stronyy www już od początku mają przewagę w sieci internetowej. Dodatkowo współpraca z najlepszymi grafikami i specjalistami w dziedzinie usability pozwala tworzyć strony na najwyższym światowym poziomie.
Skrypt katalogu stron:
Moim najpopularniejszym produktem jest skrypt katalogu stron, który zdobył uznanie fachowców z najlepszego polskiego forum dla pozycjonerów. Dzięki niemu wiele osób ropoczęło swoją przygodę z zarabianiem w sieci. Zadowoleni ze skryptu i poziomu obsługi często wracają po nowe licencje.
Reklma w serwisach firmy:
W swojej działalności łączę kilka pasji: informatykę, turystykę i fotografię. Oprócz tworzenia skryptów i aplikacji internetowych prowadzę kilka serwisów internetowych takich jak www.atrakcje-turystyczne.eu, który pokazuje najciekawsze miejsca w Polsce. Strona ta zdobyła tytuł Złotej Strony Wprost miesiąca sierpnia 2011 roku i jest codziennie odwiedzana przez setki miłośników turystyki.
Polskie zdjęcia Royalty Free:
Wiele zdjęć prezentujących różne zakątki Polski znaleźć można na mojej stronie www.royalty-free.eu oraz kupić na uakcjach Allegro. Zdjęcia przedstawiają zabytki architektury, ciekawe miejsca, pejzaże oraz góry i inne cada natury.
Pozycjonowanie stron www:
Pozycjonowanie stron internetowych to stały proces mający na celu osiągniecie nie tylko wysokich wyników wyszukiwania, ale również zachęcenie odwiedzających do podjęcia porządanej akcji - zazwyczaj sprzedaży. Dobra strona i wiele linków, które do niej prowadzą to podstawa pozycjonowania stron w sieci.