kontakt realizacje oferta o firmie
strony www
skrypty php
pozycjonowanie

O firmie

Doświadczenie:
Dłogoletnie doświadczenie przy realizacji małych i dużych projektów internetowych pozwoliło mi otworzyć firmę zbudowanych na solidnych podstawach. Budowa wielu stron internetowych i aplikacji online takich jak rozbudowane systemy CRM zmuszało do rozwiązywania wielu problemów i szukania efektywnych rozwiązań. Znajomość technologii wykorzystywanych przy budowie stron internetowych i zaawansowanych aplikacji weboowych pozwala mi podejmować kolejne, duże wyzwania.
Technologia:
Dzięki połączeniu technologi, znajomości pozycjonowania (SEO) tworzone przez moją firmę stronyy www już od początku mają przewagę w sieci internetowej. Dodatkowo współpraca z najlepszymi grafikami i specjalistami w dziedzinie usability pozwala tworzyć strony na najwyższym światowym poziomie.
Skrypty:
Moim najpopularniejszym produktem jest skrypt katalogu stron, który zdobył uznanie fachowców z najlepszego polskiego forum dla pozycjonerów. Dzięki niemu wiele osób ropoczęło swoją przygodę z zarabianiem w sieci. Zadowoleni ze skryptu i poziomu obsługi często wracają po nowe licencje.
Turystyka i fotografia:
W swojej działalności łączę kilka pasji: informatykę, turystykę i fotografię. Oprócz tworzenia skryptów i aplikacji internetowych prowadzę kilka serwisów internetowych takich jak www.atrakcje-turystyczne.eu, który pokazuje najciekawsze miejsca w Polsce. Strona ta zdobyła tytuł Złotej Strony Wprost miesiąca sierpnia 2011 roku i jest codziennie odwiedzana przez setki miłośników turystyki.