kontakt realizacje oferta o firmie
strony www
skrypty php
pozycjonowanie

Realizacje


Atrakcje turystyczne:
Zbudowany od podstaw serwis turystyczny www.atrakcje-turystyczne.eu prezentujący najciekawsze miejsca w Polsce. Wyjątkowa, stonowana grafika oraz zastosowanie ciekawej gaterii zdjęć połączej ze sliderem. W serwisie wykorzystywana jest dynamiczna mapa Google.
Skrypt katalogu stron:
Rozbudowany skrypt (www.katalog.web-news.eu) przeznaczony do szybkiego i łatwego stworzenia własnego katalogu stron. Zaawansowany panel administracyjny pozwala zbudować katalog stron lub katalog firm z ich lokalizacją na mapie. Skrypt umożliwia wprzymowanie wpłat za dodanie strony przy pomocy mikropłatności w systemach Dotpay i Homepay.
Mebs - stylowe meble gdańskie:
Rozbudowana strona internetowa producenta mebli stylizowanych na gdańskie. Strona zawiera ciekawą karuzelę z produktami w technologii flesh. Strona www.solidne-meble.eu prezentuje meble z różnych kategorii i jest przystosowana do jej łatwego pozycjonowania.
J-STUDIO - reklama i poligrafia
Strona przedstawiająca w bardzo atrakcyjny - graficzny sposób ofertę warszawskiego studia reklamy J-STUDIO. Strona www.jstudio.pl zbudowana w oparciu o silnik Wordpress oraz niezwykle ciekawy graficznie slider z kafelkami.
ITECO - systemy wystawiennicze:
Serwis www.iteco.com.pl i sklep internetowy w oparciu o skrypt OpenCart polskiego przedstawiciela szwedzkiej producenta Mark Bric. Firma ITECO oferuje mobilne systemy wystawiennicze, ścianki reklamowe i stoiska targowe.
Koty Ragdoll:
Tematyczny blog o naszych kotach rasy Ragdoll (szmaciana lalka). Strona http://ragdoll.black-point.eu/ zbudowana o popularny skrypt Wordpress z dodatkiem kilku wtyczek.